Blue Card

To modify the content, right-click and select 'Edit' in the context menu.

 

 

Gittikçe Kazandıran Kart!

 

Blue Card Nedir?

Modeli ve yaşı fark etmeksizin tüm Hyundai’lerin şasi numarası için tanımlanan karttır. Blue Card ile size özel indirim ve fırsatlardan kolayca yararlanabilirsiniz. Tüm Hyundai Yetkili Servisleri’nde yapacağınız harcamalar karşılığında Blue Card’ınıza Blue Puan* aktarılır. Blue Puan’ları, Hyundai Yetkili Servisleri aracılığı ile harcalayabilirsiniz.

*Kazandığınız Blue Puanlar tüm Türkiye ve KKTC’deki Hyundai Yetkili Servisleri’nde yedek parça ve işçilik harcama tutarınıza indirim olarak yansır. Ayrıca anlaşmalı birçok markada size özel indirim ve kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Blue Puan Nedir?

Hyundai Yetkili Servisleri’ndeki her 2 TL’lik harcamanız* için Blue Card’ınıza 1 Blue Puan** aktarılır. Blue Puanlarınız arttıkça da Hyundai Yetkili Servisleri’nde uygulanan indirimler artar. Yani Blue Puanlar sayesinde, servis sonrasında faturalandırılan işçilik ve yedek parça ücretinde indirim uygulanır. Üstelik Blue Puan’larınız herhangi bir şekilde silinmez ve ömür boyu biriktirip indirimlerden yararlanmanıza imkan tanır.

Ayrıntılı bilgi almak için Hyundai Blue Puan tablosunu inceleyebilirsiniz.

* Sadece Hyundai orijinal mekanik yedek parça, aksesuar, sarf malzemesi ve işçilik harcamasında geçerli olup hasar, garanti, kasko kapsamındaki ödemeler, dış işçilikler ve KDV harcamaları, puan hesabında geçerli değildir.
** KKTC’de her 2.60 TL’lik harcama, 1 Blue Puan kazandırır.

Blue Card Sahibi Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Yeni Hyundai’niz ile buluştuğunuz an, herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmadan Blue Card sahibi olursunuz. Blue Card’ınız yoksa ya da ikinci el bir Hyundai’ye sahibiyseniz model ya da yaş fark etmeksizin Hyundai Yetkili Servisleri’nden kartınızı edinebilirsiniz. Blue Card için herhangi bir ek ücret talep edilmez. İlk servis harcamanızdan itibaren Blue Puan kazanmaya ve indirimlerden yararlanmaya başlarsınız.

 

Blue Card