Santa FE - Hyundai - Şinasi Altınsoy - Şaşmaz Hyundai Yetkili Servisi

Santa FE

Santa FE

Olağanüstü hacim ve konfora sahip olan yeni Tucson’un iç tasarımını bu kadar özel kılan nokta, detaylara verilen önem.

 

8” Dokunmatik Ekran

Yeni Tucson’un kokpitindeki büyük değişikliklerden biri de kesintisiz 8 inçlik dokunmatik ekranı. Orta konsolun hemen üzerinde yer alan ekran, kullanım kolaylığı için mükemmel bir şekilde konumlandırıldı. Bu tasarım, multimedya bilgilerinin daha yukarıda ve görüş hattınıza daha yakın bir konumda görüntülenmesini sağlıyor.

Özel Deri Dikiş

Döşeme seviyesine göre, daha zarif ve özel bir atmosfer yaratmak için kabartma dikişli elastik deri, yumuşak yüzeylerin büyük bölümünü kaplıyor.

Kesintisiz bağlantı ve daha fazlası.Kablosuz akıllı telefon şarjı, AUX girişi, USB ve 12V girişleri parmaklarınızın ucunda.

Renkli Gösterge Ekranı
Optimum şekilde yerleştirilmiş ve okunması kolay 4,2 inçlik renkli LCD ekranı ile aktif güvenlik özellikleri, kalan mesafe, yakıt tüketimi, navigasyon talimatları, dışarıdaki hava sıcaklığı gibi önemli sürüş bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Akıllı Bagaj Kapağı
Eşyalarınızı kolayca yüklemenin keyfine varın. Akıllı anahtarın 3 saniye veya daha uzun süre boyunca algılama bölgesinde tutulmasıyla sistem, bagaj kapağını otomatik olarak açıyor. Anahtarı cebinizden çıkarmanıza gerek bile kalmıyor.

Çevre Görüş Sistemi
Basit ve etkili. Yeni Tucson’un Çevre Görüş Sistemi, dar alanlarda daha kolay ve daha güvenli manevra yapabilmenizi sağlıyor. Stratejik şekilde konumlandırılan bir dizi kamerayla çalışan bu gelişmiş güvenlik özelliği, aracın etrafındaki alanı 360º açıyla görüntülüyor. Bu sayede tam olarak ne yaptığınızı görmenize olanak tanıyor.